Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Stogi Plaża15:22
Stogi Pasanil15:27
Zimna15:28
Lessowa15:29
Kaczeńce15:30
Sucharskiego15:32
Lenartowicza15:33
Przeróbka15:34
Głęboka15:37
Brama Żuławska15:39
Akademia Muzyczna15:40
Chmielna15:41
Żabi Kruk15:42
Okopowa15:44
Brama Wyżynna15:46
Dworzec Główny15:48
Brama Oliwska15:50
Chodowieckiego15:51
Uniwersytet Medyczny15:52
Traugutta15:54
Opera Bałtycka15:56
Wyspiańskiego
 
15:59
0 min.
 
Reja16:001 min.
 
Mickiewicza16:023 min.
 
Kościuszki16:045 min.
 
Kolonia Uroda16:056 min.
 
Grudziądzka16:067 min.
 
al. Hallera16:089 min.
 
Uczniowska16:0910 min.
 
Gdańska16:1011 min.
 
Sternicza16:1112 min.
 
Brzeźno16:1314 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy