Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Plaża11:15
Stogi Pasanil11:20
Zimna11:21
Lessowa11:22
Kaczeńce11:23
Sucharskiego11:25
Lenartowicza11:26
Przeróbka11:27
Głęboka11:30
Brama Żuławska11:32
Akademia Muzyczna11:33
Chmielna11:34
Żabi Kruk11:35
Okopowa11:37
Brama Wyżynna11:39
Dworzec Główny11:41
Brama Oliwska11:43
Chodowieckiego11:44
Uniwersytet Medyczny11:45
Traugutta11:47
Opera Bałtycka11:49
Wyspiańskiego
 
11:52
0 min.
 
Reja11:531 min.
 
Mickiewicza11:553 min.
 
Kościuszki11:575 min.
 
Kolonia Uroda11:586 min.
 
Grudziądzka11:597 min.
 
al. Hallera12:019 min.
 
Uczniowska12:0210 min.
 
Gdańska12:0311 min.
 
Sternicza12:0412 min.
 
Brzeźno12:0614 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy