Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Stogi Plaża10:35
Stogi Pasanil10:40
Zimna10:41
Lessowa10:42
Kaczeńce10:43
Sucharskiego10:45
Lenartowicza10:46
Przeróbka10:47
Głęboka10:50
Brama Żuławska10:52
Akademia Muzyczna10:53
Chmielna10:54
Żabi Kruk10:55
Okopowa10:57
Brama Wyżynna10:59
Dworzec Główny11:01
Brama Oliwska11:03
Chodowieckiego11:04
Uniwersytet Medyczny11:05
Traugutta11:07
Opera Bałtycka11:09
Wyspiańskiego
 
11:12
0 min.
 
Reja11:131 min.
 
Mickiewicza11:153 min.
 
Kościuszki11:175 min.
 
Kolonia Uroda11:186 min.
 
Grudziądzka11:197 min.
 
al. Hallera11:219 min.
 
Uczniowska11:2210 min.
 
Gdańska11:2311 min.
 
Sternicza11:2412 min.
 
Brzeźno11:2614 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy