Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Stogi Pasanil10:00
Zimna10:01
Lessowa10:02
Kaczeńce10:03
Sucharskiego10:05
Lenartowicza10:06
Przeróbka10:07
Głęboka10:10
Brama Żuławska10:12
Akademia Muzyczna10:13
Chmielna10:14
Żabi Kruk10:15
Okopowa10:17
Brama Wyżynna10:19
Dworzec Główny10:21
Brama Oliwska10:23
Chodowieckiego10:24
Uniwersytet Medyczny10:25
Traugutta10:27
Opera Bałtycka10:29
Wyspiańskiego
 
10:32
0 min.
 
Reja10:331 min.
 
Mickiewicza10:353 min.
 
Kościuszki10:375 min.
 
Kolonia Uroda10:386 min.
 
Grudziądzka10:397 min.
 
al. Hallera10:419 min.
 
Uczniowska10:4210 min.
 
Gdańska10:4311 min.
 
Sternicza10:4412 min.
 
Brzeźno10:4614 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy