Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Pasanil10:03
Zimna10:04
Lessowa10:05
Kaczeńce10:06
Sucharskiego10:08
Lenartowicza10:09
Przeróbka10:10
Głęboka10:13
Brama Żuławska10:15
Akademia Muzyczna10:16
Chmielna10:17
Żabi Kruk10:18
Okopowa10:20
Brama Wyżynna10:22
Dworzec Główny10:24
Brama Oliwska10:26
Chodowieckiego10:27
Uniwersytet Medyczny10:28
Traugutta10:29
Opera Bałtycka10:31
Wyspiańskiego
 
10:34
0 min.
 
Reja10:351 min.
 
Mickiewicza10:373 min.
 
Kościuszki10:395 min.
 
Kolonia Uroda10:406 min.
 
Grudziądzka10:417 min.
 
al. Hallera10:439 min.
 
Uczniowska10:4410 min.
 
Gdańska10:4511 min.
 
Sternicza10:4612 min.
 
Brzeźno10:4814 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy