Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Pasanil07:15
Zimna07:16
Lessowa07:17
Kaczeńce07:18
Sucharskiego07:20
Lenartowicza07:21
Przeróbka07:22
Głęboka07:25
Brama Żuławska07:27
Akademia Muzyczna07:28
Chmielna07:29
Żabi Kruk07:30
Okopowa07:32
Brama Wyżynna07:34
Dworzec Główny07:36
Brama Oliwska07:38
Chodowieckiego07:39
Uniwersytet Medyczny07:40
Traugutta07:41
Opera Bałtycka07:43
Wyspiańskiego
 
07:45
0 min.
 
Reja07:461 min.
 
Mickiewicza07:483 min.
 
Kościuszki07:505 min.
 
Kolonia Uroda07:516 min.
 
Grudziądzka07:527 min.
 
al. Hallera07:549 min.
 
Uczniowska07:5510 min.
 
Gdańska07:5611 min.
 
Sternicza07:5712 min.
 
Brzeźno07:5813 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy