Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Pasanil21:15
Zimna21:16
Lessowa21:17
Kaczeńce21:18
Sucharskiego21:20
Lenartowicza21:21
Przeróbka21:22
Głęboka21:25
Brama Żuławska21:27
Akademia Muzyczna21:28
Chmielna21:29
Żabi Kruk21:30
Okopowa21:32
Brama Wyżynna21:34
Dworzec Główny21:36
Brama Oliwska21:38
Chodowieckiego21:39
Uniwersytet Medyczny21:40
Traugutta21:41
Opera Bałtycka21:43
Wyspiańskiego
 
21:45
0 min.
 
Reja21:461 min.
 
Mickiewicza21:483 min.
 
Kościuszki21:505 min.
 
Kolonia Uroda21:516 min.
 
Grudziądzka21:527 min.
 
al. Hallera21:549 min.
 
Uczniowska21:5510 min.
 
Gdańska21:5611 min.
 
Sternicza21:5712 min.
 
Brzeźno21:5813 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy