Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Pasanil06:47
Zimna06:48
Lessowa06:49
Kaczeńce06:50
Sucharskiego06:52
Lenartowicza06:53
Przeróbka06:54
Głęboka06:57
Brama Żuławska06:59
Akademia Muzyczna07:00
Chmielna07:01
Żabi Kruk07:02
Okopowa07:04
Brama Wyżynna07:06
Dworzec Główny07:08
Brama Oliwska07:10
Chodowieckiego07:11
Uniwersytet Medyczny07:12
Traugutta07:14
Opera Bałtycka07:16
Wyspiańskiego
 
07:19
0 min.
 
Reja07:201 min.
 
Mickiewicza07:223 min.
 
Kościuszki07:245 min.
 
Kolonia Uroda07:256 min.
 
Grudziądzka07:267 min.
 
al. Hallera07:289 min.
 
Uczniowska07:2910 min.
 
Gdańska07:3011 min.
 
Sternicza07:3112 min.
 
Brzeźno07:3314 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy