Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Pasanil22:45
Zimna22:46
Lessowa22:47
Kaczeńce22:48
Sucharskiego22:50
Lenartowicza22:51
Przeróbka22:52
Głęboka22:55
Brama Żuławska22:57
Akademia Muzyczna22:58
Chmielna22:59
Żabi Kruk23:00
Okopowa23:02
Brama Wyżynna23:04
Dworzec Główny23:06
Brama Oliwska23:08
Chodowieckiego23:09
Uniwersytet Medyczny23:10
Traugutta23:11
Opera Bałtycka
 
23:13
0 min.
 
Wyspiańskiego23:152 min.
 
Reja23:163 min.
 
Mickiewicza23:185 min.
 
Kościuszki23:207 min.
 
Kolonia Uroda23:218 min.
 
Grudziądzka23:229 min.
 
al. Hallera23:2411 min.
 
Uczniowska23:2512 min.
 
Gdańska23:2613 min.
 
Sternicza23:2714 min.
 
Brzeźno23:2815 min.
 
Krasickiego23:2916 min.
 
Latarnia Morska23:3118 min.
 
Kasztanowa23:3219 min.
 
Na Zaspę23:3320 min.
 
Plac Wolności23:3522 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)23:3623 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy