Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Stogi Pasanil19:23
Zimna19:24
Lessowa19:25
Kaczeńce19:26
Sucharskiego19:28
Lenartowicza19:29
Przeróbka19:30
Głęboka19:33
Brama Żuławska19:35
Akademia Muzyczna19:36
Chmielna19:37
Żabi Kruk19:38
Okopowa19:40
Brama Wyżynna19:42
Dworzec Główny19:44
Brama Oliwska19:46
Chodowieckiego19:47
Uniwersytet Medyczny19:48
Traugutta19:49
Opera Bałtycka
 
19:51
0 min.
 
Wyspiańskiego19:543 min.
 
Reja19:554 min.
 
Mickiewicza19:576 min.
 
Kościuszki19:598 min.
 
Kolonia Uroda20:009 min.
 
Grudziądzka20:0110 min.
 
al. Hallera20:0312 min.
 
Uczniowska20:0413 min.
 
Gdańska20:0514 min.
 
Sternicza20:0615 min.
 
Brzeźno20:0817 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy