Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Stogi Pasanil18:43
Zimna18:44
Lessowa18:45
Kaczeńce18:46
Sucharskiego18:48
Lenartowicza18:49
Przeróbka18:50
Głęboka18:53
Brama Żuławska18:55
Akademia Muzyczna18:56
Chmielna18:57
Żabi Kruk18:58
Okopowa19:00
Brama Wyżynna19:02
Dworzec Główny19:04
Brama Oliwska19:06
Chodowieckiego19:07
Uniwersytet Medyczny19:08
Traugutta19:09
Opera Bałtycka
 
19:11
0 min.
 
Wyspiańskiego19:143 min.
 
Reja19:154 min.
 
Mickiewicza19:176 min.
 
Kościuszki19:198 min.
 
Kolonia Uroda19:209 min.
 
Grudziądzka19:2110 min.
 
al. Hallera19:2312 min.
 
Uczniowska19:2413 min.
 
Gdańska19:2514 min.
 
Sternicza19:2615 min.
 
Brzeźno19:2817 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy