Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Stogi Plaża16:58
Stogi Pasanil17:03
Zimna17:04
Lessowa17:05
Kaczeńce17:06
Sucharskiego17:08
Lenartowicza17:09
Przeróbka17:10
Głęboka17:13
Brama Żuławska17:15
Akademia Muzyczna17:16
Chmielna17:17
Żabi Kruk17:18
Okopowa17:20
Brama Wyżynna17:22
Dworzec Główny17:24
Brama Oliwska17:26
Chodowieckiego17:27
Uniwersytet Medyczny17:28
Traugutta17:29
Opera Bałtycka
 
17:31
0 min.
 
Wyspiańskiego17:343 min.
 
Reja17:354 min.
 
Mickiewicza17:376 min.
 
Kościuszki17:398 min.
 
Kolonia Uroda17:409 min.
 
Grudziądzka17:4110 min.
 
al. Hallera17:4312 min.
 
Uczniowska17:4413 min.
 
Gdańska17:4514 min.
 
Sternicza17:4615 min.
 
Brzeźno17:4817 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy