Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Stogi Pasanil23:22
Zimna23:23
Lessowa23:24
Kaczeńce23:25
Sucharskiego23:26
Lenartowicza23:27
Przeróbka23:27
Głęboka23:30
Brama Żuławska23:32
Akademia Muzyczna23:33
Chmielna23:34
Żabi Kruk23:35
Okopowa23:36
Brama Wyżynna23:38
Dworzec Główny23:40
Brama Oliwska23:42
Chodowieckiego23:43
Uniwersytet Medyczny23:44
Traugutta23:45
Opera Bałtycka
 
23:46
0 min.
 
Wyspiańskiego23:482 min.
 
Reja23:493 min.
 
Mickiewicza23:504 min.
 
Kościuszki23:526 min.
 
Kolonia Uroda23:537 min.
 
Grudziądzka23:548 min.
 
al. Hallera23:5610 min.
 
Uczniowska23:5711 min.
 
Gdańska23:5812 min.
 
Sternicza23:5913 min.
 
Pn.,24.02
Wt.,25.02
Brzeźno00:0014 min.
 
Krasickiego00:0115 min.
 
Latarnia Morska00:0317 min.
 
Kasztanowa00:0418 min.
 
Na Zaspę00:0519 min.
 
Plac Wolności00:0721 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)00:0822 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy