Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Stogi Pasanil06:07
Zimna06:08
Lessowa06:09
Kaczeńce06:10
Sucharskiego06:12
Lenartowicza06:13
Przeróbka06:14
Głęboka06:17
Brama Żuławska06:19
Akademia Muzyczna06:20
Chmielna06:21
Żabi Kruk06:22
Okopowa06:24
Brama Wyżynna06:26
Dworzec Główny06:28
Brama Oliwska06:30
Chodowieckiego
 
06:31
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny06:321 min.
 
Traugutta06:343 min.
 
Opera Bałtycka06:365 min.
 
Wyspiańskiego06:398 min.
 
Reja06:409 min.
 
Mickiewicza06:4211 min.
 
Kościuszki06:4413 min.
 
Kolonia Uroda06:4514 min.
 
Grudziądzka06:4615 min.
 
al. Hallera06:4817 min.
 
Uczniowska06:4918 min.
 
Gdańska06:5019 min.
 
Sternicza06:5120 min.
 
Brzeźno06:5322 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy