Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Stogi Plaża19:56
Stogi Pasanil20:01
Zimna20:02
Lessowa20:03
Kaczeńce20:04
Sucharskiego20:06
Lenartowicza20:07
Przeróbka20:08
Głęboka20:11
Brama Żuławska20:13
Akademia Muzyczna20:14
Chmielna20:15
Żabi Kruk20:16
Okopowa20:18
Brama Wyżynna20:20
Dworzec Główny20:22
Brama Oliwska20:24
Chodowieckiego
 
20:25
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny20:261 min.
 
Traugutta20:272 min.
 
Opera Bałtycka20:294 min.
 
Wyspiańskiego20:327 min.
 
Reja20:338 min.
 
Mickiewicza20:3510 min.
 
Kościuszki20:3712 min.
 
Kolonia Uroda20:3813 min.
 
Grudziądzka20:3914 min.
 
al. Hallera20:4116 min.
 
Uczniowska20:4217 min.
 
Gdańska20:4318 min.
 
Sternicza20:4419 min.
 
Brzeźno20:4621 min.
 
Krasickiego20:4722 min.
 
Latarnia Morska20:4924 min.
 
Kasztanowa20:5025 min.
 
Na Zaspę20:5126 min.
 
Plac Wolności20:5328 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)20:5429 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy