Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Stogi Plaża16:52
Stogi Pasanil16:57
Zimna16:58
Lessowa16:59
Kaczeńce17:00
Sucharskiego17:02
Lenartowicza17:03
Przeróbka17:04
Głęboka17:07
Brama Żuławska17:09
Akademia Muzyczna17:10
Chmielna17:11
Żabi Kruk17:12
Okopowa17:14
Brama Wyżynna17:16
Dworzec Główny17:18
Brama Oliwska17:20
Chodowieckiego
 
17:21
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny17:221 min.
 
Traugutta17:243 min.
 
Opera Bałtycka17:265 min.
 
Wyspiańskiego17:298 min.
 
Reja17:309 min.
 
Mickiewicza17:3211 min.
 
Kościuszki17:3413 min.
 
Kolonia Uroda17:3514 min.
 
Grudziądzka17:3615 min.
 
al. Hallera17:3817 min.
 
Uczniowska17:3918 min.
 
Gdańska17:4019 min.
 
Sternicza17:4120 min.
 
Brzeźno17:4322 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy