Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Stogi Pasanil20:25
Zimna20:26
Lessowa20:27
Kaczeńce20:28
Sucharskiego20:30
Lenartowicza20:31
Przeróbka20:32
Głęboka20:35
Brama Żuławska20:37
Akademia Muzyczna20:38
Chmielna20:39
Żabi Kruk20:40
Okopowa20:42
Brama Wyżynna20:44
Dworzec Główny20:46
Brama Oliwska20:48
Chodowieckiego
 
20:49
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny20:501 min.
 
Traugutta20:512 min.
 
Opera Bałtycka20:534 min.
 
Politechnika20:545 min.
 
Miszewskiego20:556 min.
 
Jaśkowa Dolina20:578 min.
 
Klonowa20:589 min.
 
Galeria Bałtycka21:0011 min.
 
Wojska Polskiego21:0213 min.
 
Zamenhofa21:0314 min.
 
Zajezdnia21:0415 min.
 
Strzyża PKM21:0516 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy