Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Stogi Plaża16:18
Stogi Pasanil16:23
Zimna16:24
Lessowa16:25
Kaczeńce16:26
Sucharskiego16:28
Lenartowicza16:29
Przeróbka16:30
Głęboka16:33
Brama Żuławska16:35
Akademia Muzyczna16:36
Chmielna16:37
Żabi Kruk16:38
Okopowa16:40
Brama Wyżynna16:42
Dworzec Główny16:44
Brama Oliwska16:46
Chodowieckiego
 
16:47
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:481 min.
 
Traugutta16:492 min.
 
Opera Bałtycka16:514 min.
 
Wyspiańskiego16:547 min.
 
Reja16:558 min.
 
Mickiewicza16:5710 min.
 
Kościuszki16:5912 min.
 
Kolonia Uroda17:0013 min.
 
Grudziądzka17:0114 min.
 
al. Hallera17:0316 min.
 
Uczniowska17:0417 min.
 
Gdańska17:0518 min.
 
Sternicza17:0619 min.
 
Brzeźno17:0821 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy