Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Stogi Pasanil07:17
Zimna07:18
Lessowa07:19
Kaczeńce07:20
Sucharskiego07:22
Lenartowicza07:23
Przeróbka07:24
Głęboka07:27
Brama Żuławska07:29
Akademia Muzyczna07:30
Chmielna07:31
Żabi Kruk07:32
Okopowa07:34
Brama Wyżynna07:36
Dworzec Główny07:38
Brama Oliwska07:40
Chodowieckiego
 
07:41
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:421 min.
 
Traugutta07:443 min.
 
Opera Bałtycka07:465 min.
 
Wyspiańskiego07:498 min.
 
Reja07:509 min.
 
Mickiewicza07:5211 min.
 
Kościuszki07:5413 min.
 
Kolonia Uroda07:5514 min.
 
Grudziądzka07:5615 min.
 
al. Hallera07:5817 min.
 
Uczniowska07:5918 min.
 
Gdańska08:0019 min.
 
Sternicza08:0120 min.
 
Brzeźno08:0322 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy