Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Stogi Pasanil22:15
Zimna22:16
Lessowa22:17
Kaczeńce22:18
Sucharskiego22:20
Lenartowicza22:21
Przeróbka22:22
Głęboka22:25
Brama Żuławska22:27
Akademia Muzyczna22:28
Chmielna22:29
Żabi Kruk22:30
Okopowa22:32
Brama Wyżynna22:34
Dworzec Główny22:36
Brama Oliwska22:38
Chodowieckiego
 
22:39
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny22:401 min.
 
Traugutta22:412 min.
 
Opera Bałtycka22:434 min.
 
Wyspiańskiego22:456 min.
 
Reja22:467 min.
 
Mickiewicza22:489 min.
 
Kościuszki22:5011 min.
 
Kolonia Uroda22:5112 min.
 
Grudziądzka22:5213 min.
 
al. Hallera22:5415 min.
 
Uczniowska22:5516 min.
 
Gdańska22:5617 min.
 
Sternicza22:5718 min.
 
Brzeźno22:5819 min.
 
Krasickiego22:5920 min.
 
Latarnia Morska23:0122 min.
 
Kasztanowa23:0223 min.
 
Na Zaspę23:0324 min.
 
Plac Wolności23:0526 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)23:0627 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy