Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Stogi Pasanil20:45
Zimna20:46
Lessowa20:47
Kaczeńce20:48
Sucharskiego20:50
Lenartowicza20:51
Przeróbka20:52
Głęboka20:55
Brama Żuławska20:57
Akademia Muzyczna20:58
Chmielna20:59
Żabi Kruk21:00
Okopowa21:02
Brama Wyżynna21:04
Dworzec Główny21:06
Brama Oliwska21:08
Chodowieckiego
 
21:09
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny21:101 min.
 
Traugutta21:112 min.
 
Opera Bałtycka21:134 min.
 
Wyspiańskiego21:156 min.
 
Reja21:167 min.
 
Mickiewicza21:189 min.
 
Kościuszki21:2011 min.
 
Kolonia Uroda21:2112 min.
 
Grudziądzka21:2213 min.
 
al. Hallera21:2415 min.
 
Uczniowska21:2516 min.
 
Gdańska21:2617 min.
 
Sternicza21:2718 min.
 
Brzeźno21:2819 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy