Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Plaża14:38
Stogi Pasanil14:43
Zimna14:44
Lessowa14:45
Kaczeńce14:46
Sucharskiego14:48
Lenartowicza14:49
Przeróbka14:50
Głęboka14:53
Brama Żuławska14:55
Akademia Muzyczna14:56
Chmielna14:57
Żabi Kruk14:58
Okopowa15:00
Brama Wyżynna15:02
Dworzec Główny15:04
Brama Oliwska15:06
Chodowieckiego
 
15:07
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:081 min.
 
Traugutta15:092 min.
 
Opera Bałtycka15:114 min.
 
Wyspiańskiego15:147 min.
 
Reja15:158 min.
 
Mickiewicza15:1710 min.
 
Kościuszki15:1912 min.
 
Kolonia Uroda15:2013 min.
 
Grudziądzka15:2114 min.
 
al. Hallera15:2316 min.
 
Uczniowska15:2417 min.
 
Gdańska15:2518 min.
 
Sternicza15:2619 min.
 
Brzeźno15:2821 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy