Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Pasanil05:47
Zimna05:48
Lessowa05:49
Kaczeńce05:50
Sucharskiego05:52
Lenartowicza05:53
Przeróbka05:54
Głęboka05:57
Brama Żuławska05:59
Akademia Muzyczna06:00
Chmielna06:01
Żabi Kruk06:02
Okopowa06:04
Brama Wyżynna06:06
Dworzec Główny06:08
Brama Oliwska
 
06:10
0 min.
 
Chodowieckiego06:111 min.
 
Uniwersytet Medyczny06:122 min.
 
Traugutta06:144 min.
 
Opera Bałtycka06:166 min.
 
Wyspiańskiego06:199 min.
 
Reja06:2010 min.
 
Mickiewicza06:2212 min.
 
Kościuszki06:2414 min.
 
Kolonia Uroda06:2515 min.
 
Grudziądzka06:2616 min.
 
al. Hallera06:2818 min.
 
Uczniowska06:2919 min.
 
Gdańska06:3020 min.
 
Sternicza06:3121 min.
 
Brzeźno06:3323 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy