Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Plaża15:52
Stogi Pasanil15:57
Zimna15:58
Lessowa15:59
Kaczeńce16:00
Sucharskiego16:02
Lenartowicza16:03
Przeróbka16:04
Głęboka16:07
Brama Żuławska16:09
Akademia Muzyczna16:10
Chmielna16:11
Żabi Kruk16:12
Okopowa16:14
Brama Wyżynna16:16
Dworzec Główny16:18
Brama Oliwska
 
16:20
0 min.
 
Chodowieckiego16:211 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:222 min.
 
Traugutta16:244 min.
 
Opera Bałtycka16:266 min.
 
Wyspiańskiego16:299 min.
 
Reja16:3010 min.
 
Mickiewicza16:3212 min.
 
Kościuszki16:3414 min.
 
Kolonia Uroda16:3515 min.
 
Grudziądzka16:3616 min.
 
al. Hallera16:3818 min.
 
Uczniowska16:3919 min.
 
Gdańska16:4020 min.
 
Sternicza16:4121 min.
 
Brzeźno16:4323 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy