Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Stogi Plaża17:18
Stogi Pasanil17:23
Zimna17:24
Lessowa17:25
Kaczeńce17:26
Sucharskiego17:28
Lenartowicza17:29
Przeróbka17:30
Głęboka17:33
Brama Żuławska17:35
Akademia Muzyczna17:36
Chmielna17:37
Żabi Kruk17:38
Okopowa17:40
Brama Wyżynna17:42
Dworzec Główny17:44
Brama Oliwska
 
17:46
0 min.
 
Chodowieckiego17:471 min.
 
Uniwersytet Medyczny17:482 min.
 
Traugutta17:493 min.
 
Opera Bałtycka17:515 min.
 
Wyspiańskiego17:548 min.
 
Reja17:559 min.
 
Mickiewicza17:5711 min.
 
Kościuszki17:5913 min.
 
Kolonia Uroda18:0014 min.
 
Grudziądzka18:0115 min.
 
al. Hallera18:0317 min.
 
Uczniowska18:0418 min.
 
Gdańska18:0519 min.
 
Sternicza18:0620 min.
 
Brzeźno18:0822 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy