Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Stogi Plaża15:58
Stogi Pasanil16:03
Zimna16:04
Lessowa16:05
Kaczeńce16:06
Sucharskiego16:08
Lenartowicza16:09
Przeróbka16:10
Głęboka16:13
Brama Żuławska16:15
Akademia Muzyczna16:16
Chmielna16:17
Żabi Kruk16:18
Okopowa16:20
Brama Wyżynna16:22
Dworzec Główny16:24
Brama Oliwska
 
16:26
0 min.
 
Chodowieckiego16:271 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:282 min.
 
Traugutta16:293 min.
 
Opera Bałtycka16:315 min.
 
Wyspiańskiego16:348 min.
 
Reja16:359 min.
 
Mickiewicza16:3711 min.
 
Kościuszki16:3913 min.
 
Kolonia Uroda16:4014 min.
 
Grudziądzka16:4115 min.
 
al. Hallera16:4317 min.
 
Uczniowska16:4418 min.
 
Gdańska16:4519 min.
 
Sternicza16:4620 min.
 
Brzeźno16:4822 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy