Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Stogi Pasanil04:45
Zimna04:46
Lessowa04:47
Kaczeńce04:48
Sucharskiego04:50
Lenartowicza04:51
Przeróbka04:52
Głęboka04:55
Brama Żuławska04:57
Akademia Muzyczna04:58
Chmielna04:59
Żabi Kruk05:00
Okopowa05:02
Brama Wyżynna05:04
Dworzec Główny05:06
Brama Oliwska
 
05:08
0 min.
 
Chodowieckiego05:091 min.
 
Uniwersytet Medyczny05:102 min.
 
Traugutta05:113 min.
 
Opera Bałtycka05:135 min.
 
Wyspiańskiego05:157 min.
 
Reja05:168 min.
 
Mickiewicza05:1810 min.
 
Kościuszki05:2012 min.
 
Kolonia Uroda05:2113 min.
 
Grudziądzka05:2214 min.
 
al. Hallera05:2416 min.
 
Uczniowska05:2517 min.
 
Gdańska05:2618 min.
 
Sternicza05:2719 min.
 
Brzeźno05:2820 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy