Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Stogi Pasanil23:22
Zimna23:23
Lessowa23:24
Kaczeńce23:25
Sucharskiego23:26
Lenartowicza23:27
Przeróbka23:27
Głęboka23:30
Brama Żuławska23:32
Akademia Muzyczna23:33
Chmielna23:34
Żabi Kruk23:35
Okopowa23:36
Brama Wyżynna23:38
Dworzec Główny23:40
Brama Oliwska
 
23:42
0 min.
 
Chodowieckiego23:431 min.
 
Uniwersytet Medyczny23:442 min.
 
Traugutta23:453 min.
 
Opera Bałtycka23:464 min.
 
Wyspiańskiego23:486 min.
 
Reja23:497 min.
 
Mickiewicza23:508 min.
 
Kościuszki23:5210 min.
 
Kolonia Uroda23:5311 min.
 
Grudziądzka23:5412 min.
 
al. Hallera23:5614 min.
 
Uczniowska23:5715 min.
 
Gdańska23:5816 min.
 
Sternicza23:5917 min.
 
Wt.,25.02
Śr.,26.02
Brzeźno00:0018 min.
 
Krasickiego00:0119 min.
 
Latarnia Morska00:0321 min.
 
Kasztanowa00:0422 min.
 
Na Zaspę00:0523 min.
 
Plac Wolności00:0725 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)00:0826 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy