Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Brzeźno06:34
Mazurska06:35
Wczasy06:36
Dworska06:38
al. Hallera06:39
Grudziądzka06:41
Kolonia Uroda06:42
Kościuszki06:44
Mickiewicza06:45
Reja06:46
Wyspiańskiego06:48
Opera Bałtycka06:50
Traugutta06:52
Uniwersytet Medyczny06:53
Chodowieckiego06:54
Brama Oliwska06:55
Dworzec Główny
 
06:57
0 min.
 
Brama Wyżynna06:592 min.
 
Okopowa07:014 min.
 
Żabi Kruk07:025 min.
 
Chmielna07:036 min.
 
Akademia Muzyczna07:047 min.
 
Brama Żuławska07:069 min.
 
Głęboka07:0811 min.
 
Przeróbka07:1114 min.
 
Lenartowicza07:1215 min.
 
Sucharskiego07:1316 min.
 
Kaczeńce07:1417 min.
 
Lessowa07:1518 min.
 
Zimna07:1619 min.
 
Stogi Pasanil07:1821 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy