Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Brzeźno21:36
Mazurska21:37
Wczasy21:38
Dworska21:40
al. Hallera21:41
Grudziądzka21:43
Kolonia Uroda21:44
Kościuszki21:46
Mickiewicza21:47
Reja21:48
Wyspiańskiego21:50
Opera Bałtycka21:52
Traugutta21:54
Uniwersytet Medyczny21:55
Chodowieckiego21:56
Brama Oliwska21:57
Dworzec Główny
 
21:59
0 min.
 
Brama Wyżynna22:012 min.
 
Okopowa22:034 min.
 
Żabi Kruk22:045 min.
 
Chmielna22:056 min.
 
Akademia Muzyczna22:067 min.
 
Brama Żuławska22:089 min.
 
Głęboka22:0910 min.
 
Przeróbka22:1213 min.
 
Lenartowicza22:1314 min.
 
Sucharskiego22:1415 min.
 
Kaczeńce22:1516 min.
 
Lessowa22:1617 min.
 
Zimna22:1718 min.
 
Stogi Pasanil22:1920 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy