Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Władysława IV13:33
Nowy Port Oliwska13:39
Przychodnia13:40
Rybołowców13:41
Kasztanowa13:42
Latarnia Morska13:43
Krasickiego13:45
Brzeźno13:46
Mazurska13:47
Wczasy13:48
Dworska13:50
al. Hallera13:51
Grudziądzka13:53
Kolonia Uroda13:54
Kościuszki13:56
Mickiewicza13:57
Reja13:58
Wyspiańskiego14:00
Opera Bałtycka14:03
Traugutta14:05
Uniwersytet Medyczny14:06
Chodowieckiego14:07
Brama Oliwska14:08
Dworzec Główny
 
14:10
0 min.
 
Brama Wyżynna14:122 min.
 
Okopowa14:144 min.
 
Żabi Kruk14:155 min.
 
Chmielna14:166 min.
 
Akademia Muzyczna14:177 min.
 
Brama Żuławska14:199 min.
 
Głęboka14:2111 min.
 
Przeróbka14:2414 min.
 
Lenartowicza14:2515 min.
 
Sucharskiego14:2616 min.
 
Kaczeńce14:2717 min.
 
Lessowa14:2818 min.
 
Zimna14:2919 min.
 
Stogi Pasanil14:3121 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy