Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Brzeźno08:16
Mazurska08:17
Wczasy08:18
Dworska08:20
al. Hallera08:21
Grudziądzka08:23
Kolonia Uroda08:24
Kościuszki08:26
Mickiewicza08:27
Reja08:28
Wyspiańskiego08:30
Opera Bałtycka08:33
Traugutta08:35
Uniwersytet Medyczny08:36
Chodowieckiego08:37
Brama Oliwska08:38
Dworzec Główny
 
08:40
0 min.
 
Brama Wyżynna08:422 min.
 
Okopowa08:444 min.
 
Żabi Kruk08:455 min.
 
Chmielna08:466 min.
 
Akademia Muzyczna08:477 min.
 
Brama Żuławska08:499 min.
 
Głęboka08:5111 min.
 
Przeróbka08:5414 min.
 
Lenartowicza08:5515 min.
 
Sucharskiego08:5616 min.
 
Kaczeńce08:5717 min.
 
Lessowa08:5818 min.
 
Zimna08:5919 min.
 
Stogi Pasanil09:0121 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy