Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Brzeźno18:53
Mazurska18:54
Wczasy18:55
Dworska18:57
al. Hallera18:58
Grudziądzka19:00
Kolonia Uroda19:01
Kościuszki19:03
Mickiewicza19:04
Reja19:05
Wyspiańskiego19:07
Opera Bałtycka19:09
Traugutta19:11
Uniwersytet Medyczny19:12
Chodowieckiego19:13
Brama Oliwska19:14
Dworzec Główny
 
19:16
0 min.
 
Brama Wyżynna19:182 min.
 
Okopowa19:204 min.
 
Żabi Kruk19:215 min.
 
Chmielna19:226 min.
 
Akademia Muzyczna19:237 min.
 
Brama Żuławska19:259 min.
 
Głęboka19:2711 min.
 
Przeróbka19:3014 min.
 
Lenartowicza19:3115 min.
 
Sucharskiego19:3216 min.
 
Kaczeńce19:3317 min.
 
Lessowa19:3418 min.
 
Zimna19:3519 min.
 
Stogi Pasanil19:3721 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy