Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Władysława IV09:46
Nowy Port Oliwska09:47
Przychodnia09:48
Rybołowców09:49
Kasztanowa09:50
Latarnia Morska09:51
Krasickiego09:53
Brzeźno09:54
Mazurska09:55
Wczasy09:56
Dworska09:58
al. Hallera09:59
Grudziądzka10:01
Kolonia Uroda10:02
Kościuszki10:04
Mickiewicza10:05
Reja10:06
Wyspiańskiego10:08
Opera Bałtycka10:10
Traugutta10:12
Uniwersytet Medyczny10:13
Chodowieckiego10:14
Brama Oliwska10:15
Dworzec Główny
 
10:17
0 min.
 
Brama Wyżynna10:192 min.
 
Okopowa10:214 min.
 
Żabi Kruk10:225 min.
 
Chmielna10:236 min.
 
Akademia Muzyczna10:247 min.
 
Brama Żuławska10:269 min.
 
Głęboka10:2811 min.
 
Przeróbka10:3114 min.
 
Lenartowicza10:3215 min.
 
Sucharskiego10:3316 min.
 
Kaczeńce10:3417 min.
 
Lessowa10:3518 min.
 
Zimna10:3619 min.
 
Stogi Pasanil10:3821 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy