Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Brzeźno18:14
Mazurska18:15
Wczasy18:16
Dworska18:18
al. Hallera18:19
Grudziądzka18:21
Kolonia Uroda18:22
Kościuszki18:24
Mickiewicza18:25
Reja18:26
Wyspiańskiego18:28
Opera Bałtycka18:30
Traugutta18:32
Uniwersytet Medyczny18:33
Chodowieckiego18:34
Brama Oliwska18:35
Dworzec Główny
 
18:37
0 min.
 
Brama Wyżynna18:392 min.
 
Okopowa18:414 min.
 
Żabi Kruk18:425 min.
 
Chmielna18:436 min.
 
Akademia Muzyczna18:447 min.
 
Brama Żuławska18:469 min.
 
Głęboka18:4811 min.
 
Przeróbka18:5114 min.
 
Lenartowicza18:5215 min.
 
Sucharskiego18:5316 min.
 
Kaczeńce18:5417 min.
 
Lessowa18:5518 min.
 
Zimna18:5619 min.
 
Stogi Pasanil18:5821 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy