Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Brzeźno16:14
Mazurska16:15
Wczasy16:16
Dworska16:18
al. Hallera16:19
Grudziądzka16:21
Kolonia Uroda16:22
Kościuszki16:24
Mickiewicza16:25
Reja16:26
Wyspiańskiego16:28
Opera Bałtycka16:30
Traugutta16:32
Uniwersytet Medyczny16:33
Chodowieckiego16:34
Brama Oliwska16:35
Dworzec Główny
 
16:37
0 min.
 
Brama Wyżynna16:392 min.
 
Okopowa16:414 min.
 
Żabi Kruk16:425 min.
 
Chmielna16:436 min.
 
Akademia Muzyczna16:447 min.
 
Brama Żuławska16:469 min.
 
Głęboka16:4811 min.
 
Przeróbka16:5114 min.
 
Lenartowicza16:5215 min.
 
Sucharskiego16:5316 min.
 
Kaczeńce16:5417 min.
 
Lessowa16:5518 min.
 
Zimna16:5619 min.
 
Stogi Pasanil16:5821 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy