Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Brzeźno10:34
Mazurska10:35
Wczasy10:36
Dworska10:38
al. Hallera10:39
Grudziądzka10:41
Kolonia Uroda10:42
Kościuszki10:44
Mickiewicza10:45
Reja10:46
Wyspiańskiego10:48
Opera Bałtycka10:50
Traugutta10:52
Uniwersytet Medyczny10:53
Chodowieckiego10:54
Brama Oliwska10:55
Dworzec Główny
 
10:57
0 min.
 
Brama Wyżynna10:592 min.
 
Okopowa11:014 min.
 
Żabi Kruk11:025 min.
 
Chmielna11:036 min.
 
Akademia Muzyczna11:047 min.
 
Brama Żuławska11:069 min.
 
Głęboka11:0811 min.
 
Przeróbka11:1114 min.
 
Lenartowicza11:1215 min.
 
Sucharskiego11:1316 min.
 
Kaczeńce11:1417 min.
 
Lessowa11:1518 min.
 
Zimna11:1619 min.
 
Stogi Pasanil11:1821 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy