Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Brzeźno08:34
Mazurska08:35
Wczasy08:36
Dworska08:38
al. Hallera08:39
Grudziądzka08:41
Kolonia Uroda08:42
Kościuszki08:44
Mickiewicza08:45
Reja08:46
Wyspiańskiego08:48
Opera Bałtycka08:50
Traugutta08:52
Uniwersytet Medyczny
 
08:53
0 min.
 
Chodowieckiego08:541 min.
 
Brama Oliwska08:552 min.
 
Dworzec Główny08:574 min.
 
Brama Wyżynna08:596 min.
 
Okopowa09:018 min.
 
Żabi Kruk09:029 min.
 
Chmielna09:0310 min.
 
Akademia Muzyczna09:0411 min.
 
Brama Żuławska09:0613 min.
 
Głęboka09:0815 min.
 
Przeróbka09:1118 min.
 
Lenartowicza09:1219 min.
 
Sucharskiego09:1320 min.
 
Kaczeńce09:1421 min.
 
Lessowa09:1522 min.
 
Zimna09:1623 min.
 
Stogi Pasanil09:1825 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy