Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Brzeźno15:36
Mazurska15:37
Wczasy15:38
Dworska15:40
al. Hallera15:41
Grudziądzka15:43
Kolonia Uroda15:44
Kościuszki15:46
Mickiewicza15:47
Reja15:48
Wyspiańskiego15:50
Opera Bałtycka15:53
Traugutta15:55
Uniwersytet Medyczny
 
15:56
0 min.
 
Chodowieckiego15:571 min.
 
Brama Oliwska15:582 min.
 
Dworzec Główny16:004 min.
 
Brama Wyżynna16:026 min.
 
Okopowa16:048 min.
 
Żabi Kruk16:059 min.
 
Chmielna16:0610 min.
 
Akademia Muzyczna16:0711 min.
 
Brama Żuławska16:0913 min.
 
Głęboka16:1115 min.
 
Przeróbka16:1418 min.
 
Lenartowicza16:1519 min.
 
Sucharskiego16:1620 min.
 
Kaczeńce16:1721 min.
 
Lessowa16:1822 min.
 
Zimna16:1923 min.
 
Stogi Pasanil16:2125 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy