Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Brzeźno08:06
Mazurska08:07
Wczasy08:08
Dworska08:10
al. Hallera08:11
Grudziądzka08:13
Kolonia Uroda08:14
Kościuszki08:16
Mickiewicza08:17
Reja08:18
Wyspiańskiego08:20
Opera Bałtycka08:23
Traugutta08:25
Uniwersytet Medyczny
 
08:26
0 min.
 
Chodowieckiego08:271 min.
 
Brama Oliwska08:282 min.
 
Dworzec Główny08:304 min.
 
Brama Wyżynna08:326 min.
 
Okopowa08:348 min.
 
Żabi Kruk08:359 min.
 
Chmielna08:3610 min.
 
Akademia Muzyczna08:3711 min.
 
Brama Żuławska08:3913 min.
 
Głęboka08:4115 min.
 
Przeróbka08:4418 min.
 
Lenartowicza08:4519 min.
 
Sucharskiego08:4620 min.
 
Kaczeńce08:4721 min.
 
Lessowa08:4822 min.
 
Zimna08:4923 min.
 
Stogi Pasanil08:5125 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy