Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Brzeźno21:36
Mazurska21:37
Wczasy21:38
Dworska21:40
al. Hallera21:41
Grudziądzka21:43
Kolonia Uroda21:44
Kościuszki21:46
Mickiewicza21:47
Reja21:48
Wyspiańskiego21:50
Opera Bałtycka21:52
Traugutta21:54
Uniwersytet Medyczny
 
21:55
0 min.
 
Chodowieckiego21:561 min.
 
Brama Oliwska21:572 min.
 
Dworzec Główny21:594 min.
 
Brama Wyżynna22:016 min.
 
Okopowa22:038 min.
 
Żabi Kruk22:049 min.
 
Chmielna22:0510 min.
 
Akademia Muzyczna22:0611 min.
 
Brama Żuławska22:0813 min.
 
Głęboka22:0914 min.
 
Przeróbka22:1217 min.
 
Lenartowicza22:1318 min.
 
Sucharskiego22:1419 min.
 
Kaczeńce22:1520 min.
 
Lessowa22:1621 min.
 
Zimna22:1722 min.
 
Stogi Pasanil22:1924 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy