Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Brzeźno09:14
Mazurska09:15
Wczasy09:16
Dworska09:18
al. Hallera09:19
Grudziądzka09:21
Kolonia Uroda09:22
Kościuszki09:24
Mickiewicza09:25
Reja09:26
Wyspiańskiego09:28
Opera Bałtycka09:30
Traugutta09:32
Uniwersytet Medyczny
 
09:33
0 min.
 
Chodowieckiego09:341 min.
 
Brama Oliwska09:352 min.
 
Dworzec Główny09:374 min.
 
Brama Wyżynna09:396 min.
 
Okopowa09:418 min.
 
Żabi Kruk09:429 min.
 
Chmielna09:4310 min.
 
Akademia Muzyczna09:4411 min.
 
Brama Żuławska09:4613 min.
 
Głęboka09:4714 min.
 
Przeróbka09:5017 min.
 
Lenartowicza09:5118 min.
 
Sucharskiego09:5219 min.
 
Kaczeńce09:5320 min.
 
Lessowa09:5421 min.
 
Zimna09:5522 min.
 
Stogi Pasanil09:5724 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy