Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Brzeźno07:36
Mazurska07:37
Wczasy07:38
Dworska07:40
al. Hallera07:41
Grudziądzka07:43
Kolonia Uroda07:44
Kościuszki07:46
Mickiewicza07:47
Reja07:48
Wyspiańskiego07:50
Opera Bałtycka07:52
Traugutta07:54
Uniwersytet Medyczny
 
07:55
0 min.
 
Chodowieckiego07:561 min.
 
Brama Oliwska07:572 min.
 
Dworzec Główny07:594 min.
 
Brama Wyżynna08:016 min.
 
Okopowa08:038 min.
 
Żabi Kruk08:049 min.
 
Chmielna08:0510 min.
 
Akademia Muzyczna08:0611 min.
 
Brama Żuławska08:0813 min.
 
Głęboka08:0914 min.
 
Przeróbka08:1217 min.
 
Lenartowicza08:1318 min.
 
Sucharskiego08:1419 min.
 
Kaczeńce08:1520 min.
 
Lessowa08:1621 min.
 
Zimna08:1722 min.
 
Stogi Pasanil08:1924 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy