Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Brzeźno05:36
Mazurska05:37
Wczasy05:38
Dworska05:40
al. Hallera05:41
Grudziądzka05:43
Kolonia Uroda05:44
Kościuszki05:46
Mickiewicza05:47
Reja05:48
Wyspiańskiego05:50
Opera Bałtycka05:52
Traugutta05:54
Uniwersytet Medyczny
 
05:55
0 min.
 
Chodowieckiego05:561 min.
 
Brama Oliwska05:572 min.
 
Dworzec Główny05:594 min.
 
Brama Wyżynna06:016 min.
 
Okopowa06:038 min.
 
Żabi Kruk06:049 min.
 
Chmielna06:0510 min.
 
Akademia Muzyczna06:0611 min.
 
Brama Żuławska06:0813 min.
 
Głęboka06:0914 min.
 
Przeróbka06:1217 min.
 
Lenartowicza06:1318 min.
 
Sucharskiego06:1419 min.
 
Kaczeńce06:1520 min.
 
Lessowa06:1621 min.
 
Zimna06:1722 min.
 
Stogi Pasanil06:1924 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy