Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Brzeźno11:54
Mazurska11:55
Wczasy11:56
Dworska11:58
al. Hallera11:59
Grudziądzka12:01
Kolonia Uroda12:02
Kościuszki12:04
Mickiewicza12:05
Reja12:06
Wyspiańskiego12:08
Opera Bałtycka12:10
Traugutta12:12
Uniwersytet Medyczny
 
12:13
0 min.
 
Chodowieckiego12:141 min.
 
Brama Oliwska12:152 min.
 
Dworzec Główny12:174 min.
 
Brama Wyżynna12:196 min.
 
Okopowa12:218 min.
 
Żabi Kruk12:229 min.
 
Chmielna12:2310 min.
 
Akademia Muzyczna12:2411 min.
 
Brama Żuławska12:2613 min.
 
Głęboka12:2815 min.
 
Przeróbka12:3118 min.
 
Lenartowicza12:3219 min.
 
Sucharskiego12:3320 min.
 
Kaczeńce12:3421 min.
 
Lessowa12:3522 min.
 
Zimna12:3623 min.
 
Stogi Pasanil12:3825 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy