Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Brzeźno10:34
Mazurska10:35
Wczasy10:36
Dworska10:38
al. Hallera10:39
Grudziądzka10:41
Kolonia Uroda10:42
Kościuszki10:44
Mickiewicza10:45
Reja10:46
Wyspiańskiego10:48
Opera Bałtycka10:50
Traugutta10:52
Uniwersytet Medyczny
 
10:53
0 min.
 
Chodowieckiego10:541 min.
 
Brama Oliwska10:552 min.
 
Dworzec Główny10:574 min.
 
Brama Wyżynna10:596 min.
 
Okopowa11:018 min.
 
Żabi Kruk11:029 min.
 
Chmielna11:0310 min.
 
Akademia Muzyczna11:0411 min.
 
Brama Żuławska11:0613 min.
 
Głęboka11:0815 min.
 
Przeróbka11:1118 min.
 
Lenartowicza11:1219 min.
 
Sucharskiego11:1320 min.
 
Kaczeńce11:1421 min.
 
Lessowa11:1522 min.
 
Zimna11:1623 min.
 
Stogi Pasanil11:1825 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy