Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Brzeźno09:34
Mazurska09:35
Wczasy09:36
Dworska09:38
al. Hallera09:39
Grudziądzka09:41
Kolonia Uroda09:42
Kościuszki09:44
Mickiewicza09:45
Reja09:46
Wyspiańskiego
 
09:48
0 min.
 
Opera Bałtycka09:502 min.
 
Traugutta09:524 min.
 
Uniwersytet Medyczny09:535 min.
 
Chodowieckiego09:546 min.
 
Brama Oliwska09:557 min.
 
Dworzec Główny09:579 min.
 
Brama Wyżynna09:5911 min.
 
Okopowa10:0113 min.
 
Żabi Kruk10:0214 min.
 
Chmielna10:0315 min.
 
Akademia Muzyczna10:0416 min.
 
Brama Żuławska10:0618 min.
 
Głęboka10:0820 min.
 
Przeróbka10:1123 min.
 
Lenartowicza10:1224 min.
 
Sucharskiego10:1325 min.
 
Kaczeńce10:1426 min.
 
Lessowa10:1527 min.
 
Zimna10:1628 min.
 
Stogi Pasanil10:1830 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy