Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Brzeźno07:54
Mazurska07:55
Wczasy07:56
Dworska07:58
al. Hallera07:59
Grudziądzka08:01
Kolonia Uroda08:02
Kościuszki08:04
Mickiewicza08:05
Reja08:06
Wyspiańskiego
 
08:08
0 min.
 
Opera Bałtycka08:102 min.
 
Traugutta08:124 min.
 
Uniwersytet Medyczny08:135 min.
 
Chodowieckiego08:146 min.
 
Brama Oliwska08:157 min.
 
Dworzec Główny08:179 min.
 
Brama Wyżynna08:1911 min.
 
Okopowa08:2113 min.
 
Żabi Kruk08:2214 min.
 
Chmielna08:2315 min.
 
Akademia Muzyczna08:2416 min.
 
Brama Żuławska08:2618 min.
 
Głęboka08:2820 min.
 
Przeróbka08:3123 min.
 
Lenartowicza08:3224 min.
 
Sucharskiego08:3325 min.
 
Kaczeńce08:3426 min.
 
Lessowa08:3527 min.
 
Zimna08:3628 min.
 
Stogi Pasanil08:3830 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy