Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Władysława IV06:06
Nowy Port Oliwska06:07
Przychodnia06:08
Rybołowców06:09
Kasztanowa06:10
Latarnia Morska06:11
Krasickiego06:13
Brzeźno06:14
Mazurska06:15
Wczasy06:16
Dworska06:18
al. Hallera06:19
Grudziądzka06:21
Kolonia Uroda06:22
Kościuszki06:24
Mickiewicza06:25
Reja06:26
Wyspiańskiego
 
06:28
0 min.
 
Opera Bałtycka06:302 min.
 
Traugutta06:324 min.
 
Uniwersytet Medyczny06:335 min.
 
Chodowieckiego06:346 min.
 
Brama Oliwska06:357 min.
 
Dworzec Główny06:379 min.
 
Brama Wyżynna06:3911 min.
 
Okopowa06:4113 min.
 
Żabi Kruk06:4214 min.
 
Chmielna06:4315 min.
 
Akademia Muzyczna06:4416 min.
 
Brama Żuławska06:4618 min.
 
Głęboka06:4719 min.
 
Przeróbka06:5022 min.
 
Lenartowicza06:5123 min.
 
Sucharskiego06:5224 min.
 
Kaczeńce06:5325 min.
 
Lessowa06:5426 min.
 
Zimna06:5527 min.
 
Stogi Pasanil06:5729 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy