Tramwaje 3
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Brzeźno20:36
Mazurska20:37
Wczasy20:38
Dworska20:40
al. Hallera20:41
Grudziądzka20:43
Kolonia Uroda20:44
Kościuszki20:46
Mickiewicza20:47
Reja20:48
Wyspiańskiego
 
20:50
0 min.
 
Opera Bałtycka20:522 min.
 
Traugutta20:544 min.
 
Uniwersytet Medyczny20:555 min.
 
Chodowieckiego20:566 min.
 
Brama Oliwska20:577 min.
 
Dworzec Główny20:599 min.
 
Brama Wyżynna21:0111 min.
 
Okopowa21:0313 min.
 
Żabi Kruk21:0414 min.
 
Chmielna21:0515 min.
 
Akademia Muzyczna21:0616 min.
 
Brama Żuławska21:0818 min.
 
Głęboka21:0919 min.
 
Przeróbka21:1222 min.
 
Lenartowicza21:1323 min.
 
Sucharskiego21:1424 min.
 
Kaczeńce21:1525 min.
 
Lessowa21:1626 min.
 
Zimna21:1727 min.
 
Stogi Pasanil21:1929 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy